Atlas Hava Yolları Uçak Bileti - 444 34 97

Uçak Biletinizi Sorgulayın

Ara

THY Dallas uçuşları başlıyor

Corendon Airlines uçuşları genişledi

Türk Hava Yolları, Harkov uçuşlarını artırdı

THY, Aktau seferlerine başladı

Otel Rezervasyonu

Vize Hizmetleri

Taksim Turizm, yüzlerce havayolu firmasının yetkili bilet satış ofisidir. Yurtiçi ve yurtdıışı uçak bileti rezervasyonlarını kolaylıkla Taksim Turizm'in uzman müşteri temsilcileri vasıtasıyla yapabilirsiniz. Taksim Turizm, bilet satış ofisleri 7/24 hizmet vermektedir. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yaptırmak için 444 34 97 yada 0 212 603 53 00 nolu telefonları ücretsiz arayabilirisiniz. 

Taksim Turizm, binlerce Otelin yetkili satış acentesidir. Yurtiçi ve yurtdıışı otel rezervasyonlarını kolaylıkla Taksim Turizm'in uzman müşteri temsilcileri vasıtasıyla yapabilirsiniz. Taksim Turizm, otel satış ofisleri 7/24 hizmet vermektedir. Otel rezervasyonu yaptırmak için 444 34 97 yada 0 212 603 53 00 nolu telefonları ücretsiz arayabilirisiniz. 
 

Vize başvuru işlemleri ve vize uzatma işlemleriniz artık çok daha kolay. Vize alanında uzman kadroya sahip Taksim Turizm, vize işlemlerinizi kısa zamanda yapmanızda yardımcı oluyor. Başta Schengen, İngiltere, Çin, Amerika, Dubai, Hindistan ve Rusya vizesi olmak üzere birçok ülkenin vize işlemlerini 444 34 97 yada 0 212 603 53 00 nolu telefonları arayarak hızlıca başlatabilirsiniz.

Yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti işlemlerinizi, otel rezervasyonlarınızı, vize işlemlerinizi profesyonel çözüm ortaklığımız ile sorun yaşamadan hızlı ve güvenilir şekilde uygun fiyatlarla temin edin. 
 
Taksim Turizm, İstanbul’da bulunan 4 şubesiyle haftanın 7 günü 24 saat 50’yi aşkın deneyimli çalışanıyla kurumsal ve bireysel müşterilerine A+ hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşterilerine kaliteli hizmet sunan Taksim Turizm, seyahat planlamasını yaparken finansal ve zaman açısından en uygun seçenekleri müşterisine sunmaktadır. 
 
Taksim Turizm, sektördeki yenilikler ve havayollarının müşterilere sunduğu avantajlar konusunda müşterilerini detaylı ve şeffaf bir biçimde bilgilendirmektedir.
 
Türk Hava Yolları, Anadolujet, Pegasus Hava Yolları, Onur Air ve Atlas Global Hava Yolları’nın yetkili satış acentesi olan Taksim Turizm, 100’ü aşkın havayolu firmasının uçak biletlerini kesme yetkisine sahiptir. 
 
Uçak bileti satın almak için 444 34 97 yada 0212 603 53 00 nolu telefonu ücretsiz arayabilirsiniz. 
 
Taksim Turizm, bayrak taşıyıcımız Türk Hava Yolları (THY) ve milli havayollarımız Pegasus Hava Yolları, Onur Hava Yolları, Atlas Jet Hava Yolları, Borajet Hava Yolları ile Anadolu Jet Hava Yolları’nın resmi satış acentesidir.
 
Taksim Turizm, havayollarının uygulamış olduğu kampanyalar ve müşteri programlarını uygulamaya birinci dereceden yetkilidir. Havayolları ile şirketler ve bireysel müşteriler arasında bir köprü vazifesi görmektedir. 
 
Taksim Turizm, yurtiçi uçuşlar için yolcularına gerekli bilgilendirmeleri yapmayı ve bütün seferler hakkında ayrıntılı mail ve sözlü bilgilendirme yapmayı sağlamaktadır.  
 
Taksim Turizm, yurtdışı uçak biletleri temini noktasında profesyonel kadrosu ile fark yaratıyor. Türkiye çıkışlı ya da yurtdışı çıkışlı bütün destinasyonların biletlerini birkaç dakika içinde 7 gün 24 saat hizmette olan çağrı merkezimiz üzerinden satın alabilirsiniz. 
 
Taksim Turizm, yurtdışında faaliyet gösteren havayollarının uçak biletini temin edebilmektedir. Taksim Turizm, The International Air Transport Association (IATA)’ya üye olan yüzlerce havayolunun satış ve pazarlamasını yapmak üzere yetkilidir. Taksim Turizm’in IATA sisteminde olmayan tarifeli ve charter seferler gerçekleştiren bir çok havayolu firması ile direk anlaşması bulunmaktadır.
 
Yurtdışındaki iç hat uçuşlarında da yanınızdayız. Binlerce havaalanından seyahatinizi bizimle rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 
Taksim Turizm, yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren binlerce otelle anlaşma yapmış bir seyahat acentesidir. Dünyanın hangi ülkesinde olursa olsun otel rezervasyonlarınız dakikalar içerisinde Taksim Turizm tarafından gerçekleştirilmektedir. 
 
Taksim Turizm, müşterilerine otel konaklamasında en uygun fiyatları seçenekleri ile sunmaktadır. Otel seçenekleri ve fiyatları konusunda detaylı bir bilgilendirme alarak gönül rahatlığıyla konaklayacağınız otel için seçimde bulunabilirsiniz. 
 
Taksim Turizm, müşterilerinin otelde ek ücret ödetmeden bütün rezervasyon ödemesini gerçekleştirmektedir.
 
Taksim Turizm, bünyesinde bulunan VİP araçlarla sizlerin ve misafirlerinizin transfer işlemlerini güler yüzlü ve deneyimli şoförleri ile hızlı ve güvenilir şekilde sağlamaktadır. 
 
Taksim Turizm, yurtiçi ve yurtdışında müşterilerimizin isteklerine göre transfer işlemleri yapmaktadır. 
 
Taksim Turizm web sitesinde Pegasus uçuşlarını bulabilirsiniz. Taksim Turizm, pegasus hava yolunun anlık verilerini direkt olarak çeker ve diğer hava yollarıyla karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih ve destinasyon için tüm Pegasus uçuşlarını bir arada görebilir ve diğer hava yollarıyla fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. İstediğiniz uçuşu anında biletleme yapabilirsiniz. Pegasus Havayolları biletinizi 444 34 97 yada 0 212 603 53 00 nolu telefonu da arayarak satın alabilirsiniz. 
Türk Hava Yolları (THY), Kazakistan'ın Hazar Denizi kıyısındaki Aktau şehrine ilk uçuşunu gerçekleştirdi. Kazakistan'ın batısındaki Aktau şehri, bugün itibarıyla THY'nin uçtuğu 255. destinasyon olarak kayıtlara geçti. THY'nin İstanbul-Aktau-İstanbul seferini yapan uçağı, Aktau Havalimanı’nda törenle karşılandı. THY'nin İstanbul-Aktau-İstanbul seferi haftada 2 kez salı ve cuma gerçekleştirilecek.
Corendon Airlines, uçuş ağını genişletiyor. Geçen hafta Düsseldorf'a uçak konumlandıran şirket, sezon boyu uçak konumlandıracağı 15 base'ini İzmir, Kayseri, Antalya, Bodrum, Ankara, Brüksel, Basel, Düsseldorf, Köln, Münster, Hannover, Nürnberg, Girit, Rodos ve Hurghada olarak açıkladı.
 
Ankara, Basel ve Düsseldorf gibi önemli ve yoğun havalimanlarına bu sezon ilk kez uçak konumlandıracak olan Corendon Airlines, söz konusu base çeşitliliği sayesinde yolcularına cazip uçuş saatleri ve farklı ürünler sunma stratejisine gidiyor.
Türk Hava Yolları (THY), ağustos ayı uçuş planı kapsamında yolcularını 254 destinasyona ulaştıracağını duyurdu.
 
Yolcuların 254 destinasyona sağlık ve güvenle ulaştırılacağı aktarılan açıklamada, “Bu dönemde plan yapmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için sizlere esnek seyahat imkanları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 21 Mart 2020 - 31 Aralık 2021 (dahil) tarihleri arasındaki biletlemeleriniz için sınırsız değişiklik yapabilirsiniz” ifadeleri kullanıldı.
Türk Hava Yollarının (THY) markası Anadolu Jet'in Ankara ile Lübnan'ın başkenti Beyrut arasındaki seferleri başladı. Anadolujet, Esenboğa Havalimanı ile Refik Hariri Havalimanı arasında perşembe ve pazar günleri olmak üzere haftada 2 direkt uçuş gerçekleştirecek.
 
Anadolujet böylelikle İstanbul, Antalya, Muğla'nın Bodrum ve Dalaman ilçeleri, Adana ve Ankara ile Lübnan arasındaki haftalık uçuş sayısının 45'e yükseltmiş oldu. 
SunExpress, 2021 yılı yaz uçuş programı kapsamında Kayseri’den düzenlediği Avrupa uçuşlarına Amsterdam, Basel, Köln, Dusseldorf, Frankfurt, Hanover, Münih ve Stuttgart’ın yanı sıra Fransa’nın popüler kenti Lyon’u da ekliyor.
 
Bu yaz Kayseri’den toplamda 9 dış hat destinasyonuna direkt karşılıklı sefer düzenleyen SunExpress ile Kayseri-Lyon aktarmasız uçuşları, 8 Temmuz’dan itibaren haftada 1 kez perşembe günleri gerçekleştirilecek.
SunExpress, dış hatlarda Trabzon'dan düzenlediği Düsseldorf, Frankfurt ve Stuttgart uçuşlarının yanı sıra 2021 yaz uçuş programı kapsamında Trabzon-Avrupa hattına Hollanda’nın başkenti Amsterdam’ı da ekliyor.
 
SunExpress ile Trabzon-Amsterdam aktarmasız uçuşları, 4 Temmuz’dan itibaren haftada bir kez, pazartesi günleri gerçekleşecek. Hava yolu şirketi, iç hatlarda ise bu yaz Trabzon’dan Antalya’ya haftada 3, İzmir'e ise 5 sefer sunuyor.