İtalya Vizesi 444 34 97
Anasayfa İtalya Vizesi

İtalya vize başvuru işlemleri ve İtalya vizesi almak için 444 34 97 yada 0 544 425 34 97 nolu telefonu ücretsiz arayabilirsiniz.

 

STANDART EVRAKLAR
 
PASAPORT 
 
Talep edilen vize bitiş tarihinden sonra en az 90 gün geçerliği olan pasaport.  Pasaportun ve varsa eski pasaportların  (kişisel bilgilerin ve diğer bütün vize ve damgaların bulunduğu sayfaların) fotokopisi. 
 
KİMLİK FOTOKOPİSİ
 
Üzerinde TC kimlik no bulunan TC nüfus cüzdanının fotokopisi. Yabancı uyruklular için TC makamları tarafından verilmiş oturma izninin fotokopisi. 
 
İTALYA VİZESİ BAŞVURU FORMU 
 
Başvuru sahibi tarafından doldurulmuş,  37. maddesi ve son sayfadaki imza kutucuğu imzalanmış, tarih atılmış Schengen vizesi başvuru formu. Shengen vize başvuru formu (90 güne kadar olan konaklamalarda) - Ulusal vize başvuru formu (90 günü aşan konaklamalarda) 
 
İTALYA VİZESİ BİOMETRİK FOTOĞRAF  
 
Açık renk fonlu 35 x 40 mm ebatlarında 2 adet biyometrik fotoğraf
 
İTALYA VİZESİ SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI
 
Öngürülen yolculuk ve Schengen ülkelerinde kalınacak süreyi kapsayan,  sağlık sorunları, acil tedavi, hastanede yatış,  hastalık ya da vefata bağlı yurda dönüş masraflarını karşılayabilecek, en az 30.000 Euro teminatlı seyahat sağlık sigortası.(Evraklar Taksim Turizm tarafından düzenlenmektedir 50 TL)
 
 
ARAÇ BİLGİLERİ
 
İTALYA SEYAHAT REZARVASYONLARI
 
Uçuş veya tur organizasyonlarının rezervasyonları sunulmalı ve gidiş dönüş tarihleri ile seyahat detaylarını içerir olması gerekmektedir. Avrupa ülkeleri arasında geçiş öngörüldüğü durumlarda, başvuru sahibinden güzergah ve kullanılması öngörülen ulaşım araçlarını açıklar yazı gerekir.(Evraklar Taksim Turizm tarafından düzenlenmektedir)
 
 
Konaklama Türü
 
Otel vb.
 
Seyahat konaklama durumunuza ait belgeleri ibraz etmeniz gerekmektedir. Otel vb. rezervasyonlar sunulmalıdır.(Evraklar Taksim Turizm tarafından düzenlenmektedir)
 
MESLEK VE GİDİŞ AMACINA GÖRE EVRAKLAR
ÇALIŞMA & İZİN BELGESİ 
 
İşverene ait şirketin antetli kağıdı üzerinde çalışanın görevini, işe giriş tarihini, maaşını ve talep ettiği izin süresini belirten, kaşeli ve imza yetkilisi tarafından imzalanmış yazı.
 
İMZA SİRKÜLERİ
 
Şirkete ait imza sirkülerinin, şahıs şirketlerinde imza beyannamesinin fotokopisi.
 
FAALİYET BELGESİ
 
Şirkete ait, şirket faaliyet durumuna uygun (faaliyet belgesi, esnaf/ziraat odası kayıt belgesi, mesleki oda kaydı evrakı, ticaret odası kaydı) belge aslı.
 
TİCARET SİCİL GAZETESİ
 
Faaliyetin güncel yapısını gösterir Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi ibraz edilmelidir.
 
VERGİ LEVHASI FOTOKOPİSİ
 
ÇALIŞMA EVRAKLARI
 
İşe giriş bildirgesi ve tüm hizmet geçmişini gösterir barkodlu 4a hizmet dökümü.
        
İŞ SÖZLEŞMESİ
 
Herhangi bir sosyal kuruma bağlı çalışmayanlar için noter onaylı iş sözleşmesi.
 
MADDİ GELİR EVRAKLARI
 
Şahsın maddi imkanlarını gösterir evrak : Banka şubesi tarafından kaşelenmiş ve imzalanmış, son üç aylık ve tercihen maaş yatış işlemlerini gösteren hesap cüzdanı/dökümü aslı ve okunaklı fotokopisi, (çalışanlar için şahsi hesap) gelir beyanları, son üç ayın kaşeli ve imzalı maaş bordroları, emeklilik gelirleri, kira kontratları, tapular. 
 
TEMİNAT
 
İtalya İçişleri Bakanlığı’nın yürürlükteki düzenlemeleri ile kalış süresine göre tespit edilen tutarlara uygun maddi imkanlar
 
 
İtalya vize işlemleri için 444 34 97 yada 0 544 425 34 97 nolu telefonları ücretsiz arayabilirsiniz
 
Daha Detaylı Bilgi İçin;
 
Telefon: 444 34 97
 
Cep-Whatsapp: 0544 425 34 97
 
Mail: info@taksimturizm.com
 
Adres: Şirinevler Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi, Mehmet Çıbıkçı İş Merkezi No:2 Kat: 5 Bahçelievler - İstanbul
İletişimclose

Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon işlemleri yapmak için 7/24 müşteri temsilcilerinize web sitemizdeki telefonlardan ulaşabilirsiniz.

6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit