Hollanda Vizesi 444 34 97
Anasayfa Hollanda Vizesi
Hollanda vize başvuru işlemleri ve Hollanda vizesi almak için 444 34 97 yada 0 544 425 34 97 nolu telefonu ücretsiz arayabilirsiniz.
 
Pasaportun Aslı: 10 yıldan eski olmamalı, içerisinde 2 adet boş vize sayfası bulunmalı ve planlanan dönüş tarihinden itibaren en az 3 ay daha geçerli olmalıdır.
Vize Başvuru Formu: Başvuru sahibi tarafından kişisel olarak eksiksiz, dikkatlice doldurulmuş ve imzalanmış Schengen vize başvuru formu. Başvuru sahibi 18 yaşının
altındaysa başvuru formuna her iki velinin (veya yasal velinin) imzası gerekmektedir.
 
Bir adet fotoğraf: Standartlara uygun (yüz görünür), yeni çekilmiş (6 aydan daha eski olmayan), arka fon beyaz bir adet biyometrik fotoğraf (35x45 ebat)
 
Seyahat Sağlık Sigortası: Tüm seyahat süresini kapsayan, ülkeye geri dönüş, acil tıbbi bakım ya da acil hastane bakımı masraflarını kapsayan, 30000 € teminat tutarında,
Schengen bölgesinde geçerlidir ibaresi bulunan bir seyahat sağlık sigortası.(Evraklar Taksim Turizm tarafından düzenlenmektedir 50 TL)
 
Otel ve Ucak Rezervasyonu: Tüm seyahat süresini kapsayan onaylı otel rezervasyonu, otel rezervasyon tarihlerinin, rezerve edilen gidiş -dönüş uçuş tarihleri ile uyumlu olması gerekir.
Diğer Schengen ülkeleri de ziyaret edilecekse lütfen seyahat programını da dosyanıza ekleyiniz.(Evraklar Taksim Turizm tarafından düzenlenmektedir)
 
Seyahat programı: Başka Schengen ülkelerine de seyahat ediliyorsa, detaylı seyahat planı gösterir evrak.
 
Muvafakatname : Reşit olmayan başvuru sahipleri için gerekli noter onaylı yazı. Anne veya babası ya da her ikisi olmadan seyahat edecek çocuklar için yeni tarihli ve noter
tarafından onaylanmış orijinal muvafakatname . Ebeveyn(ler)in kimlik fotokopisi ile birlik te sunulmalıdır.
 
Basvuru sahibi çalışan ise: İşvereninizden görevinizi de belirtilmiş olan izin belgesi, SGK işe giriş bildirgesi ve 4A hizmet dökümü.
 
Maaş Bordroları: Son 3 aylık olmalıdır.(Banka Tarafından Islak İmzalı)
 
İş yeri sahibi ise: Vergi levhası, ticaret gazetesi kaydı, ilgili meslek odası sicil kaydı.
 
Kamu personeli ise: Çalıştığınız kurumdan yazı.
 
Çiftçi ise : Ziraat odası sicil kaydı, ekili tarım alanınızın veya toprağınızın bulunduğuna dair belge .
 
Emekli ise: Emeklilik belgesi/emekli banka cüzdanı.
 
Öğrenci ise: Türkiye’deki okulundan öğrenci olduğunu gösterir evrak. Resmi tatiller dışında seyahat etmek isteyen ve devam zorunluluğu bulunan öğrencilerden okuldan izin
yazısı.
 
Hollanda vize başvuru işlemleri ve Hollanda vizesi almak için 444 34 97 yada 0 544 425 34 97 nolu telefonu ücretsiz arayabilirsiniz.
 
Daha Detaylı Bilgi İçin;
 
Telefon: 444 34 97
 
Cep-Whatsapp: 0544 425 34 97
 
Mail: info@taksimturizm.com
 
Adres: Şirinevler Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi, Mehmet Çıbıkçı İş Merkezi No:2 Kat: 5 Bahçelievler - İstanbul
 
 
İletişimclose

Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon işlemleri yapmak için 7/24 müşteri temsilcilerinize web sitemizdeki telefonlardan ulaşabilirsiniz.

6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit