Fransa Vizesi 444 34 97
Anasayfa Fransa Vizesi

FRANSA VİZE İŞLEMLERİ

Fransa vize başvuru işlemleri ve Fransa vizesi almak için 444 34 97 yada 0 544 425 34 97 nolu telefonu ücretsiz arayabilirsiniz.

Fransa Turistik Vize başvurusu sırasında hazırlaması gereken evraklar

1- Fransa Turistik vizesi Schengen vize başvuru formu

* Vize başvuru formunuzu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmalıdır.(Evraklar Taksim Turizm tarafından düzenlenmektedir)

2- Türkçe, Fransızca veya İngilizce hazırlanmış Şirket yazısı 

* Bağlı bulunulan şirketin yetkilisi tarafından hazırlanacak belge; şirketin antetli kağıdına hazırlanmalı.

3- Pasaport (Seyahat sonrası en az 3 ay geçerli)

Pasaport son 10 yıl içinde alınmış, vize bitim tarihinden itibaren en az 3 ay geçerliliği olan, vize basımı için en 2 boş sayfası mevcut, deforme olmamış 

4- 2 adet yeni biometrik fotoğraf

Biometrik fotoğraf daha önce herhangi bir vize başvurusunda kullanılmamış, kişinini güncel halini temsil eden, 35x45 mm ölçülerinde, beyaz fon üzerinde olmalıdır. 

5- Maaş bordrosu (Son 3 aya ait, ıslak imzalı ve kaşeli)

6- Şahsi banka hesap özeti 

* Başvuru tarihinden maksimum son 15 gün içerisinde alınmış,

* Son 3 aylık hesap hareketliliğini içeren,

* Hesabın bakiyesindeki para miktarı seyahat süresine göre değişebilmektedir. Lütfen Vize Merkezi temsilcimizi arayarak güncel evrak listesini talep edin. Güncekl evrak listesi size mail yoluyla gönderilecektir.

* Kaşe, ıslak imza ve banka imza sirküleri ile birlikte temin edilmiş.

* 10 günden fazla konaklama yapılması veya beraberinde seyahat edeceği eş ve ya çocuğa sponsor olunması halinde banka bakiyesi talep edilen en düşük miktarın üstünde olabilir.
 
7- Kimlik fotokopisi

* Ön ve arka yüz

8- Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği 

* Aile ve adres bilgilerini içermelidir.
* Evli bayanlar kızlık soyadını içeren tam vukuatlı nüfus kayıt örneklerini temin etmeyi unutmamalıdır. 2 farklı belge ibraz etmeleri gerekecektir.

Fransa vize başvuru işlemleri ve Fransa vizesi almak için 444 34 97 yada 0 544 425 34 97 nolu telefonu ücretsiz arayabilirsiniz.

Daha Detaylı Bilgi İçin;

Telefon: 444 34 97

Cep-Whatsapp: 0544 425 34 97

Mail: info@taksimturizm.com

Adres: Şirinevler Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi, Mehmet Çıbıkçı İş Merkezi No:2 Kat: 5 Bahçelievler - İstanbul

fransa vize, fransa vizesi, fransa vize ücreti, fransa vize ücretleri, fransa vize başvurusu, fransa vize başvuru, fransa vize ne kadar, fransa vizesi ne kadar, fransa vize acente, fransa vize acenteleri, fransa vize telefon, fransa vize evrakları, fransa vize başvuru yap, fransa vizesi başvuru yap, fransa vizesi için gerekli evraklar, fransa vizesi kaç günde çıkar, fransa vize başvuru formu, fransa vizesi için gerekli belgeler 2018, fransa vize ücreti 2018, fransa konsolosluğu, fransa vizesi için gerekli evraklar 2018, fransa vize şartları, fransa vize nedir, fransa vizesi şartları, fransa vizesi nedir, fransa vize gerekli evraklar, fransa vizesi için gerekli evraklar

İletişimclose

Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon işlemleri yapmak için 7/24 müşteri temsilcilerinize web sitemizdeki telefonlardan ulaşabilirsiniz.

6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit