Almanya Vizesi 444 34 97
Anasayfa Almanya Vizesi

Almanya vize başvuru işlemleri ve Almanya vizesi almak için 444 34 97 yada 0 544 425 34 97 nolu telefonu ücretsiz arayabilirsiniz.

ALMANYA VİZESİ STANDART EVRAKLAR
 
PASAPORT 
 
Talep edilen vizenin bitiş tarihinden en az 3 ay sonrasına kadar geçerli olmalıdır. Pasaport on yıldan eski olmamalı (uzatma kabul edilmemekte) ve en az iki boş sayfası olmalıdır. Pasaportun resimli sayfası ve son 3 yıl içerisindeki vizelerinize (Schengen ülkeleri, İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya, Kore, Japonya, Yeni Zelanda) ait fotokopiler gerekmektedir. Geçerliliği sona ermiş eski pasaportlar da başvuru sırasında ibraz edilmelidir.
 
Not: Evlilik, boşanma vb. durumlarda ad, soyad değişiklikleri sebebiyle güncel olmayan pasaportunuz ile başvurunuz kabul edilemeyecektir.
 
18 yaş üstü yabancı uyruklu başvuru sahiplerinin pasaportlarında mutlaka imza alanları dolu olmalıdır.
 
BAŞVURU FORMU 
 
Başvuru Formunda yer alan tüm alanlar eksiksiz doldurulmuş ve form başvuru sahibi tarafından imzalanmış olmalıdır. Dikkat edilmesi gereken; başvuru formunun 3. ve 4. sayfaları mutlaka imzalanmalı ve başvuru tarihi unutulmamalıdır. Başvuru şahsen yapılmayacak ise başvuru sahibi tarafından ıslak imzalı vekalet formu ile vekaleti alan kişinin kimlik fotokopisi ibraz edilmesi zorunludur. (Evraklar Taksim Turizm tarafından düzenlenmektedir)
 
BİOMETRİK FOTOĞRAF  
 
Biometrik özelliklere uygun, rötuşsuz, fonu beyaz, 6 aydan eski olmayan, 35x45 mm ebatlarında ve  tüm yüzün net göründüğü 1 adet fotoğraf gereklidir.
 
 
SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI
 
En az 30.000 Euro teminatlı ve tüm Schengen ülkelerinde geçerli olmalıdır. Seyahat sağlık sigortası poliçesinin aslı ıslak kaşe ve imzalı fotokopisi ile ibraz edilmelidir. Seyahat sağlık sigortası her durumu kapsayacak şekilde olmalıdır. Sigorta poliçesinde yürürlüğe girmesi ve sona ermesi ile ilgili özellikle bir saat belirtilmediyse, genellikle öğlen saat 12 kabul edilir.(Evraklar Taksim Turizm tarafından düzenlenmektedir 50 TL)
 
 
Not 1 : AB/AET vatandaşlarının eşleri ve 21 yaş altındaki çocukları seyahat sağlık sigortası ibrazından muaftırlar. 
 
 
SEYAHAT REZERVASYONLARI
 
Uçuş veya tur organizasyonlarının rezervasyonları sunulmalı ve gidiş dönüş tarihleri ile seyahat detaylarını içerir olması gerekmektedir. (Evraklar Taksim Turizm tarafından düzenlenmektedir)
 
MESLEK VE GİDİŞ AMACINA GÖRE EVRAKLAR
 
KONAKLAMA BELGELERİ
 
Seyahat konaklama durumunuza ait belgeleri ibraz etmeniz gerekmektedir. Otel vb. rezervasyonlar sunulmalıdır. Rezervasyon bilgileri başvuru sahibinin adı ve soyadını içermeli ve tüm seyahat tarihini kapsayacak şekilde olmalıdır. (Evraklar Taksim Turizm tarafından düzenlenmektedir)
 
 
BANKA HESAP DÖKÜMÜ 
 
Son 3 aya ait şahsi - şirket banka hesap cüzdanı veya dökümü sunulmalıdır.
 
FAALİYET BELGESİ / TİCARET ODASI SİCİL KAYIT SURETİ
 
Şirketinizin faaliyetine göre kayıtlı bulunduğu odalardan temin edebileceğiniz faaliyet belgenizin fotokopisi 6 aydan eski olmayacak şekilde sunulmalıdır. (Evrakları Ankara Büyükelçiliği yetki alanı içerisinde bulunan başvuru sahiplerinden sadece Ticaret Odası Sicil Kayıt Sureti kabul edilmektedir.) Yetki alanlarına buradan ulaşabilirsiniz.
 
TİCARET SİCİL GAZETESİ 
 
Firma ünvanının ve başvuru sahibinin kurucu yada ortak olduğu bilgisi yer alan okunaklı ticari sicil gazetesi fotokopisi ibraz edilmelidir.
 
GÜNCEL VERGİ LEVHASI 
 
Son yıla ait güncel vergi levhası fotokopisi sunulmalıdır.
 
EK GELİR BELGELERİ
 
Tapu, Araç ruhsatı, kira gelirleri, ek hesap dökümleri vb. diğer gelirler sunulmalıdır.
 
Almanya vize işlemleri için 444 34 97 yada 0 544 425 34 97 nolu telefonları ücretsiz arayabilirsiniz
 
Daha Detaylı Bilgi İçin;
 
Telefon: 444 34 97
 
Cep-Whatsapp: 0544 425 34 97
 
Mail: info@taksimturizm.com
 
Adres: Şirinevler Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi, Mehmet Çıbıkçı İş Merkezi No:2 Kat: 5 Bahçelievler - İstanbul
 
almanya vize, almanya vizesi, almanya vize ücreti, almanya vize ücretleri, almanya vize başvurusu, almanya vize başvuru, almanya vize ne kadar, almanya vizesi ne kadar, almanya vize acente, almanya vize acenteleri, almanya vize telefon, almanya vize evrakları, almanya vize başvuru yap, almanya vizesi başvuru yap, almanya vizesi için gerekli evraklar, almanya vizesi kaç günde çıkar, almanya vize başvuru formu, almanya vizesi için gerekli belgeler 2018, almanya vize ücreti 2018, almanya konsolosluğu, almanya vizesi için gerekli evraklar 2018, almanya vize şartları, almanya vize nedir, almanya vizesi şartları, almanya vizesi nedir, almanya vize gerekli evraklar, almanya vizesi için gerekli evraklar
İletişimclose

Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon işlemleri yapmak için 7/24 müşteri temsilcilerinize web sitemizdeki telefonlardan ulaşabilirsiniz.

6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit